Kausi 2011-2012

Maaliskuu

10.3Seuran mestaruuskilpailut,
improvisointikilpailut
,
Seinäjoki
Kilpailukutsu
 
Seuran mestaruuskilpailun osallistujat

Improvisaatiokilpailun osallistujat
Aikataulu
Luistelujärjestys
TuloksetValmentaja:
Anniina ja Riitta
18.3Noviisit,
Kulta- ja hopeafinaalit
,
Joensuu
Kilpailukutsu
Kilpailuvahvistus
Finalistit
Osallistujat
Aikataulu
Luistelujärjestys
TuloksetValmentaja:
Anniina
24-25.3

Juniorit ja Seniorit,
Loppukilpailu
,
Järvenpää

Kilpailukutsu
Kilpailuvahvistus
Finalistit
Osallistujat
Aikataulu (19.3)
Luistelujärjestys
TuloksetValmentaja:
Anniina
24.3Kutsukilpailut,
Rovaniemi
Kilpailukutsu
Kilpailuvahvistus
SeiTl osallistujatAikataulu
Luistelujärjestys
TuloksetValmentaja:
Vladimir
30.3-1.4Silver Skate 2012,
Kuopio
Kilpailukutsu
Kilpailuvahvistus
OsallistujatAikataulu
Luistelujärjestys
Tulokset

Valmentaja:
Vladimir

31.3-1.4Muodostelmaluistelun kutsukilpailut,
Vaasa
Kilpailukutsu
Kilpailuvahvistus
Kilpailuun osallistuvat RiverDolls ja Riverettes.Aikataulu
Luistelujärjestys
TuloksetValmentaja:
Marianna
       

 

Helmikuu 

18.2

Noviisit,
2valintakilpailu
,
Järvenpää

Kilpailukutsu
Kilpailuvahvistus

OsallistujatAikataulu
Luistelujärjestys
Valmentaja:
Anniina
Tulokset

 

      

 

Tammikuu

21-22.1Juniorit ja Seniorit,
2valintakilpailu
,
Espoo
Kilpailukutsu
Kilpailuvahvistus
OsallistujatAikataulu LA
Aikataulu SU
Luistelujärjestys
Valmentaja:
Anniina
Tulokset
28-29.1Aluemestaruuskilpailut,
Kokkola
Kilpailukutsu
Kilpailuvahvistus
Majoitustarjous
OsallistujatAikataulu
Luistelujärjestys
Valmentaja:
La-Anniina
Su-Vladimir
Tulokset
29.1Muodostelmaluistelu,
II-lohkon kansallisten tulokkaiden, minoreiden, junioreiden, senioreiden ja aikuisten 2. kilpailu,
Jyväskylä
Kilpailukutsu
Kilpailuvahvitus
Majoitustarjous
Ruokailutarjous
Seuramme 
muodostelmajoukkueet RiverDolls ja Riverettes osallistuvat kilpailuun.
Aikataulu
 
Valmentaja:
Marianna
Tulokset

  

Joulukuu 

 

3.12Noviisit,
1valintakilpailu
,
Seinäjoki
Kilpailukutsu
Kilpailuvahvistus
OsallistujatAikataulu
Luistelujärjestys

Valmentaja:
Anniina

Tulokset
10-11.12OuluSkate,
kutsukilpailut
,
Oulu
Kilpailukutsu
Kilpailuvahvistus
Majoitustarjous
OsallistujatAikataulu
Luistelujärjestys

Valmentaja:
 Vladimir

Tulokset
11.12Muodostelmaluistelu,
II-lohkon kansallisten tulokkaiden, minoreiden, junioreiden, senioreiden ja aikuisten 1. kilpailu,
Lappeenranta
Kilpailuvahvistus
Ruokailutarjous
Osallistuvat joukkueetAikatauluValmentaja:
Marianna
Tulokset

 

Marraskuu

26.11

Kutsukilpailut,
Keuruu

Kilpailukutsu
Kilpailuvahvistus
OsallistujatAikataulu
Luistelujärjestys
Valmentaja:
Anniina
Tulokset
                                                        

 

Lokakuu 2011

1-2.10  Omat kutsukilpailut,
Seinäjoki
Kilpailukutsu
Kilpailuvahvistus
Osallistujat

Aikataulu
Luistelujärjestys

Aikataulu juniorit ja
seniorit VO 2.10.2011

Valmentajat:
Anniina, Vladimir,
Tatiana
Tulokset
15-16.10     WasaCup,
Vaasa 
Kilpailukutsu
Kilpailuvahvistus
OsallistujatAikataulu
Luistelujärjestys
Harjoitusajat lauantaille (Junior B)

Valmentajat:
Anniina - la
Vladimir - la NoviceC+JuniorC
su

Tulokset 
 29-30.10Juniorit ja Seniorit,
1valintakilpailu
,
Salo 
Kilpailukutsu
Kilpailuvahvistus
Kilpailuun osallistuvat Piia, Anni ja Viivi.Aikataulu
Luistelujärjestys
Valmentaja:
Anniina
Tulokset

 

Syyskuu 2011

17-18.9

VII Jackson Haines
Memorial Cup
,
Kokkola

Kilpailukutsu
Majoitustarjous
Kilpailuvahvistus

OsallistujatAikataulu
Tuomaripaneelit 
Luistelujärjestys

Valmentajat:
La - Anniina ja Vladimir
Su - Vladimir ja Anniina

Tulokset