Seinäjoen Taitoluistelijoiden kilpailukalenteri, kausi 2010-2011

Huhtikuu 2011

1-3.4Silver Skate,
Kuopio
Kilpailukutsu
Kilpailuvahvistus
OsallistujatAikataulu
Luistelujärjestys

Valmentaja:
Pe+La Vladimir
La+Su Anniina

Tulokset
9.4        Improvisointikilpailu,
Seinäjoki                    
Kutsu 
Kilpailuvahvistus
 LuistelujärjestysValmentaja:
Jennika
 Tulokset

Maaliskuu 2011

5-6.3Juniorit,
loppukilpailu
,
Tuusula 
Kilpailukutsu KilpailuvahvistusOsallistujatAikataulu LuistelujärjestysValmentaja: AnniinaTulokset
26-27.3  Aluemestaruuskilpailut,
Oulu
Kilpailukutsu KilpailuvahvistusOsallistujatLopullinen aikataulu
Luistelujärjestys
Valmentaja:
La-Anniina
Su-Vladimir ja Anniina
Tulokset

 

Helmikuu 2011

6.2Debytantit, 2valintakilpailu, LappeenrantaKilpailukutsu KilpailuvahvistusOsallistujatAikataulu LuistelujärjestysValmentaja: VladimirTulokset
12.2Noviisit, 2valintakilpailu, JärvenpääKilpailukutsu KilpailuvahvistusKilpailuun osallistuu JasmiinaAikataulu LuistelujärjestysValmentaja: AnniinaTulokset
12.2Varalan Vappis,
Tampere
Kilpailukutsu KilpailuvahvistusOsallistujatAikataulu LuistelujärjestysValmentaja: VladimirTulokset
19.2Kutsukilpailu,
Keuruu
Kilpailukutsu KilpailuvahvistusOsallistujatAikataulu LuistelujärjestysValmentaja: AnniinaTulokset

 

 Tammikuu 2011

7-9.1Crystal Cup,
Mikkeli
Kilpailukutsu KilpailuvahvistusOsallistujatAikataulu (uusi) LuistelujärjestysValmentaja: AnniinaTulokset
22-23.1 Juniorit,
2valintakilpailu
,
Oulu
Kilpailukutsu Kilpailuvahvistus MajoitustarjousOsallistujatAikataulu LuistelujärjestysValmentaja: AnniinaTulokset
30.1Kutsukilpailut, KokkolaKilpailukutsu Kilpailuvahvistus MajoitustarjousOsallistujatAikataulu LuistelujärjestysValmentaja: VladimirTulokset

 

Joulukuu 2010

6.12Kutsukilpailut,
Jyväskylä
Kilpailukutsu KilpailuvahvistusOsallistujatAikataulu LuistelujärjestysValmentaja: VladimirTulokset

6.12

Noviisit, 1valintakilpailu, JyväskyläKilpailukutsu Kilpailuvahvistus HotellitarjousKilpailuun osallistuu Jasmiina.Aikataulu LuistelujärjestysValmentaja: VladimirTulokset
11-12.12Kutsukilpailut,     OuluKilpailukutsu Kilpailuvahvistus MajoitustarjousOsallistujatAikataulu LuistelujärjestysValmentaja: VladimirTulokset

 

Marraskuu 2010

12-14.11Wasa Cup,
Vaasa
Kilpailukutsu Kilpailuvahvistus Aikataulu Luistelujärjestys

Valmentaja:
Pe - Anniina La+Su Vladimir

Tulokset
28.11Debytantit,      1valintakilpailu, HämeelinnaKilpailukutsu KilpailuvahvistusOsallistujatAikataulu LuistelujärjestysValmentaja: AnniinaTulokset

 

Lokakuu 2010

3.10Kutsukilpailut, JyväskyläKilpailukutsu KilpailuvahvistusOsallistujatAikataulu LuistelujärjestysValmentaja: VladimirTulokset
16.10Kutsukilpailut, Seinäjoki Kilpailukutsu Kilpailuvahvistus OsallistujatAikataulu Luistelulujärjestys Valmentaja: Vladimir ja AnniinaTulokset 
30-31.10Juniorit,
1valintakilpailu
, Rauma
Kilpailukutsu Kilpailuvahvistus Rauman hotellitOsallistujatAikataulu LuistelujärjestysValmentaja: AnniinaTulokset

 

Syyskuu 2010

18-19.9VI Jackson Haines Memorial Cup, Kokkola

Kilpailukutsu Majoitustarjous  Kilpailuvahvistus

OsallistujatAikataulu LuistelujärjestysValmentaja: VladimirTulokset
24-26.92nd Sportia Skating, HämeenlinnaKilpailukutsu KilpailuvahvistusOsallistujatAikataulu LuistelujärjestysValmentaja: AnniinaTulokset